III Edycja Ferii Zimowych w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności - Wyższa Szkoła Informatyki w Łodzi - Wydział Zamiejscowy we Włocławku

rekrutacja2

lodz

środa, 22 lutego 2017 10:31

III Edycja Ferii Zimowych w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności

W dniach od 30.01.2017 do 03.02.2017 w Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności odbyła się III Edycja Ferii Zimowych dla dzieci ze szkół podstawowych .W ciągu tego tygodnia na uczestników czekało wiele atrakcji min. :
-zajęcia językowe
-zumba dla dzieci
-zajęcia z zakresu samoobrony
-zajęcia plastyczne
-podstawy języka migowego
-pierwsza pomoc przedmedyczna
-wykład na temat bezpieczeństwa
-konkursy plastyczne
-rozgrywki sportowe
i wiele innych.

Wraz z firmą PRO-COMP zorganizowany został konkurs plastyczny, w którym brały udział dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włocławku. Tematyka dotyczyła bohaterów gier komputerowych, oraz zagrożeń płynących z sieci. Główne nagrody ufundowała firma PRO-COMP. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia, za które dziękujemy Policealnej Szkole Edicus, drukarni Prinbox oraz kręgielni Sport Bowling.