Koncert charytatywny "ROWEREK O DWÓCH KÓŁKACH, BY LEPIEJ MIAŁA JULKA!"

rekrutacja2

środa, 28 stycznia 2015 10:02

Koncert charytatywny "ROWEREK O DWÓCH KÓŁKACH, BY LEPIEJ MIAŁA JULKA!"

Już 8 lutego o godz. 18:00 wystartuje koncert charytatywny w GOKu w Opatówku gdzie będziecie mieli niebywałą okazję do otworzenia swoich serduszek i pomocy tym, którzy jej potrzebują!

W ramach projektu socjalnego trzech studentek WSIU na kierunku praca socjalna: Angeliki Wielgosz, Patrycji Stankowskiej oraz Adrianny Perek odbędzie się koncert charytatywny z licytacją na rzecz Julii Domagały.

Julka to wesoła siedmiolatka, która od urodzenia walczy z chorobami - wodogłowiem oraz przepukliną oponowo - rdzeniową, która uniemożliwiła normalne funkcjonowanie. W obecnej chwili Julka przeszła operację jednego bioderka i czeka w szpitalu na zoperowanie drugiego biodra. Operacje te są szansą na odzyskanie sprawności w nogach, dzięki czemu dziewczynka mogłaby spełnić swoje największe marzenie - pójść na spacer na własnych nóżkach, trzymając za ręce rodziców!

Do tego jednak, oprócz operacji, potrzebna jest żmudna i kosztowna rehabilitacja. Dlatego też przyda się wsparcie finansowo rodziny.

Trochę mniejszym marzeniem wesołej siedmiolatki jest zakup rowerka rehabilitacyjnego, co z pewnością ułatwi działania mające na celu poprawę zdrowia.

Rezerwujcie termin i przybywajcie tłumnie! Dziewczyny liczą na Was!

Link do wydarzenia: