Wastelands Interactive dołączyło do grona naszych partnerów - Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

czwartek, 12 marca 2015 19:41

Wastelands Interactive dołączyło do grona naszych partnerów

Znana i ceniona firma na rynku światowym, której koneserom strategicznych gier komputerowych nie trzeba przedstawiać, Wastelands Interactive stała się nowym partnerem Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi.

Podpisanie porozumienie pomiędzy Uczlenią a twórcą takich gier jak Fall Weiss, World of Magic czy World War 2:Time of Wrath było konsekwencją nawiązanej niedawno współpracy w ramach Łódzkiego Klastra Gamedev.

Dzięki nowemu partnerowi studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności uzyskają możliwość m.in. zapoznania się od podstaw z całym procesem tworzenia gier strategicznych, udoskonalaniem ich, a także funkcjonowaniem prężnie rozwijającego się rynku tej dziedziny informatyki.

Osoby zainteresowane zapraszamy do Akademickiego Biura Karier BAZa (pokój 105, 106 budynek A (parter)) w celu pobrania stosownych dokumentów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Wastelands Interactive: