Inauguracja jedenastego semestru zajęć na Uniwersytecie Trzeciego Wieku - Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

piątek, 06 marca 2015 13:55

Inauguracja jedenastego semestru zajęć na Uniwersytecie Trzeciego Wieku

Serdecznie zapraszamy na inaugurację jedenastego semestru zajęć na Uniwersytecie Trzeciego Wieku przy Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności, która odbędzie się 10.03.2015 r. o godzinie 11.00 w siedzibie  Uczelni,  przy ul. Rzgowskiej 17A w Sali B109.

Wykład inauguracyjny pt: „Helena Modrzejewska - kobieta, która wyprzedziła epokę” wygłosi dr Halina Klepacz.

Jednocześnie informujemy, iż w dniu inauguracji dostępne będą plany wykładów i sekcji na bieżący semestr. Wysokość czesnego w bieżącym semestrze wynosi 80 zł za semestr. Opłata obejmuje udział we wszystkich wykładach i jednej wybranej sekcji  (z wyjątkiem języków obcych).  Za udział w każdej dodatkowej sekcji (z wyjątkiem języków obcych) trzeba będzie zapłacić 40 zł.

Osoby rozpoczynające przygodę z naszym Uniwersytetem powinny dodatkowo opłacić wpisowe w wysokości 15 zł. Zwyczajowo opłat będzie można dokonywać do 31 marca 2015 r., zaś zajęcia sekcji rozpoczną się od 16 marca 2015 r.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce „Uniwersytet III Wieku”: http://wsinf.edu.pl/uniwersystet-iii-wieku-dp1