Studenckie Forum BCC - Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

facebook

rekrutacja

Studenckie Forum BCC

Misją Studenckiego Forum BCC jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami pokazujemy, że aktywność i własna inicjatywa mogą stać się drogą życiową dla wielu spośród naszych rówieśników

O organizacji

Studenckie Forum BCC działa przy największej organizacji prywatnych przedsiębiorców w kraju – Business Centre Club. Dzięki współpracy z BCC mamy możliwość uczenia się i zdobywania doświadczenia od najlepszych przedsiębiorców w kraju, które staramy się wykorzystywać w naszych codziennych wysiłkach. Jest to niepowtarzalna okazja do przełamywania barier w świadomości młodych ludzi, kształcenia przedsiębiorczych postaw czy też praktycznych umiejętności niezbędnych w karierze każdego przedsiębiorcy.

Tworzymy organizację ludzi młodych, ambitnych, przedsiębiorczych, nieustannie rozwijających się. Wszystko, co osiągnęliśmy, zawdzięczamy swojej ciężkiej pracy, determinacji, ciągłemu ulepszaniu naszych projektów oraz owocnej współpracy.

Studenckie Forum BCC to nie tylko projekty, to również dbałość o naszych członków. Staramy się, aby każda osoba działająca w organizacji uzyskała niezbędne umiejętności i doświadczenie potrzebne do prowadzenia własnego biznesu w przyszłości. Każdego dnia, przez praktykę, oraz szkolenia odpowiedzialnie kształtujemy swoje postawy przedsiębiorcze jak i studentów, z miast, gdzie działamy. Pracujemy z pasją i odpowiedzialnie, dbając o swoich członków, nasz zespół i siebie, darząc siebie szacunkiem i zaufaniem. Dążymy do tego, aby Polacy byli kojarzeni jako przedsiębiorczy Europejczycy.

Osoby działające w naszej organizacji przechodzą przez Program Rozwoju Kadr, a w perspektywie kilku najbliższych lat także przez Akademię Ambitnego Biznesu (program, nad którym pracujemy).

Chcemy rozwijać profesjonalną organizację zrzeszającą młodych ludzi z pasją, którzy kształtują siebie i swoje otoczenie poprzez promowanie postaw oraz wartości przedsiębiorczych.

Joomla SEO by AceSEF

 

 

Partnerzy

Pozostałe jednostki