Dla pracodawcy

rekrutacja2

Dla pracodawcy

Drogi Pracodawco!

Jeśli chcesz znaleźć pracownika, praktykanta lub stażystę za pośrednictwem Biura Karier Wyższej Szkoły Informatyki w Bydgoszczy zgłoś się do nas! Prosimy o pobranie oraz wypełnienie formularza, a następnie odesłanie go drogą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pracodawcy zainteresowani zamieszczeniem swojej oferty w naszym Biurze mogą wypełnić następujące formularze dotyczące :
- pracy stałej oraz stażu, (dokument do pobrania)
- pracy dorywczej (tymczasowej pracy dla studenta), (dokument do pobrania)
- praktyk


Wypełnienie powyższych formularzy stanowi element wstępny do całego procesu rekrutacji przyszłych pracowników.
WAŻNE!!! - NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT ANI ZE STRONY PRACODAWCY ANI OD OSOBY POSZUKUJĄCEJ ZATRUDNIENIA


Oferty pracy zostają zamieszczone na stronie uczelni oraz na tablicach Biura Karier na terenie uczelni. Doradca zawodowy naszego Biura przesyła oferty pracy do osób spełniających określone wymagania i zarejestrowanych w Biurze Karier WSInf.

Każda z osób zarejestrowanych w BK może przejrzeć oferty pracy złożone przez pracodawców i zadecydować, czy podjąć starania o uzyskanie pracy w danej firmie.

Istnieje możliwość nawiązania stałej współpracy z Akademickim Biurem Karier WSInf w Bydgoszczy poprzez podpisanie umowy.

W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Karier WSInf w Bydgoszczy
tel. (52) 346 33 79
lub drogą poczty elektronicznej:
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.