Przyjdź 11 kwietnia na Dzień IT i ID - MUST BE!

rekrutacja2

poniedziałek, 23 marca 2015 13:12

Przyjdź 11 kwietnia na Dzień IT i ID - MUST BE!

To pierwsze wydarzenie w województwie łódzkim poświęcone nowoczesnym technologiom informatycznym jak i projektowym, organizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki i Umiejętności.

Firmy z branży IT (Information Technology) oraz ID (Image Design) współpracujące z Uczelnią zaprezentują się pod kątem oferowanych przez nich miejsc i warunków pracy oraz przybliżą uczestnikom tematykę rynku pracy w wybranych sektorach, jako kierunków przyszłościowych, wymienianych w czołówce najszybciej rozwijających się i najbardziej chłonnych rynków pracy w perspektywie długookresowej.

Jednocześnie chcemy dać wszytskim uczstnikom możliwość wsparcia i konsultacji w zakresie przygotowania m.in. dokumentów aplikacyjnych na potrzeby procesów rekrutacyjnych oraz odpowiedzi na nurtujące pytania związane z podjęciem pracy w wybranych branżach - Akademickie Biuro Karier będzie służyć pomocą.

W tym dniu będzie miało również miejsce wyjątkowe wydarzenie - otwarcie pierwszej w Polsce pracowni komputerowej dedykowanej technologii projektowania i druku fleksograficznego w technologii opracowanej przez firmę ESKO – lidera branży projektowania opakowań, gdzie 8 na 10 opakowań na świecie opartych jest właśnie na tej technologii a zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny to wciąż nie słabnący temat zainteresowania pracodawców i luka na rynku pracy.

Wspieramy Twoją karierę. Dajemy miejsce do interesujacych i bezpośrednich rozmów z pracodawcą. Tworzymy nowe możliwości rozwoju.

Wszystkich Gorąco zapraszamy!

Data: 11 kwietnia (sobota), g. 10:00
Miejsce: Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności, ul. Rzgowska 17a, Łódź
Kontakt: 42 27 50 143,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dołącz do wydarzenia! -->> www.facebook.com/events/453829044769617/