ARTYSTYCZNA GRAFIKA KOMPUTEROWA - nowy kierunek studiów !

rekrutacja2

wtorek, 02 lipca 2013 07:44

ARTYSTYCZNA GRAFIKA KOMPUTEROWA - nowy kierunek studiów !

Wydział Zamiejscowy w Bydgoszczy ogłasza nbór na  nowy kierunek.

Kształcić na nim będziemy grafików projektantów, którzy połączą wiedzę i kreatywność artystyczną z umiejętnościami posługiwania się komputerem z bogatym oprzyrządowaniem i oprogramowaniem.

Edukacja uzupełniona będzie blokiem przedmiotów ogólnoplastycznych (rysunek, malarstwo, rzeźba, grafika warsztatowa, kompozycja) i humanistycznych (historia sztuki, estetyka, psychologia reklamy).

Absolwent otrzymuje tytuł licencjata oraz prawo do kontynuowania nauki na studiach II stopnia - magisterskich.

Dyplom

Dyplom – składać się będzie z pracy projektowej w wybranej dziedzinie oraz pracy pisemnej bezpośrednio związanej z problematyką podjętego projektu.

Warsztaty artystyczne i praktyki zawodowe

Warsztaty artystyczne i praktyki zawodowe – integralną częścią procesu kształcenia (podlegającą zaliczeniu) będą warsztaty artystyczne (po II semestrze) oraz praktyka zawodowa (po IV semestrze).

Nabór

Nabór – prowzdony jest od początku lipca br., we wrześniu odbywać się będą  rozmowy wstępne z kandydatami, podczas których przyszły student przekaże informacje o swoich zainteresowaniach i doświadczeniach artystycznych – mile widziane są prace graficzne zaprezentowane w dowolnej formie.