WSIU uczelnią partnerską XX Łódzkich Targów edukacyjnych - Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

niedziela, 05 marca 2017 16:18

WSIU uczelnią partnerską XX Łódzkich Targów edukacyjnych

Jubileuszowa edycja Łódzkich Targów Edukacyjnych odbyła się w Łodzi w dniach 2-3 marca w nowej hali Expo przy al. Politechniki. Środowisko akademickie z całej Polski miało okazję przedstawić swoją ofertę edukacyjną przyszłym abiturientom z Łodzi, jaki i województwa łódzkiego. Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności miała przyjemność wystąpić w tym roku nie tylko jako uczestnik wydarzenia, ale także jako uczelnia partnerska targów.

W ramach łódzkich targów osoby odwiedzające stoiska mogły zapoznać się z naszą ofertą studiów, ale także wziąć udział w specjalnie przygotowanej przez nasz zespół prelekcji na temat wymarzonej pracy i studiów. Bardzo cieszymy się z możliwości spotkania z młodymi ludźmi, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze studiami i poszerzaniem swojej wiedzy. Wszystkie pytania i zainteresowanie naszą uczelnią sprawiają, że dla Was chcemy ulepszać swój program studiów i sprostać wyzwaniu jakie przed nami stawiają kolejne pokolenia studentów.

Dziękujemy organizatorom targów – Międzynarodowe Targi Łódzkie, wszystkim szkołom średnim oraz uczelniom za profesjonalne przygotowanie tegorocznych targów edukacyjnych. Wszystkim maturzystom życzymy trafnych i mądrych wyborów oraz „połamania pióra” na zbliżających się egzaminach maturalnych.

Do zobaczenia w nowym roku akademickim 2017/2018.