Nowa strona Uczelni - Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

facebook

rekrutacja

poniedziałek, 06 marca 2017 15:42

Nowa strona Uczelni

Pragniemy poinformować iż od dnia jutrzejszego, tj. 7 marca, w godzinach wieczornych (ok. godziny 19:00) strona internetowa Uczelni otrzyma nowy wygląd i odświeżoną formę. W tym czasie mogą być problemy z dostępnością strony

Sama struktura menu jak i jego zawartość nie uległa drastycznej zmianie, co pozwoli na swobodne korzystanie z jej zasobów osobom które przyzwyczaiły się do dotychczasowej formy i układu strony a nowym osobom z pewnością pozwoli na łatwe dotarcie do informacji, które są dla nich ważne.

Idąc z duchem czasu postanowiliśmy odświeżyć szatę graficzną strony oraz dokonać zmian, które przyczynią się do jeszcze bardziej intuicyjnego i wygodnego korzystania z niej.

Od stycznia wszyscy mieli możliwość przetestowania nowej strony pod adresem www.beta.wsinf.edu.pl .

Od momentu wprowadzenia nowej strony będzie ona główną stroną obowiązującą, podpiętą pod adres www.wsinf.edu.pl z opcją przejścia do starej strony przez pewien czas (od tego momentu stara strona nie będzie już aktualizowana).

Jesteśmy jeszcze w trakcie wprowadzania ostatnich zmian i poprawek.
Będziemy niezwykle wdzięczni za przesyłanie wszystkich uwag i sugestii odnośnie nowej strony pod adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  .

Liczymy, że nowa odsłona strony Uczelni dostarczy pozytywnych wrażeń i pozwoli na wygodne korzystanie z jej zasobów.

Joomla SEO by AceSEF

 

 

Partnerzy

Pozostałe jednostki