Zdobyliśmy akredytację ASIIN! Studencie IT- sprawdź co to oznacza w praktyce! - Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

piątek, 20 listopada 2015 11:55

Zdobyliśmy akredytację ASIIN! Studencie IT- sprawdź co to oznacza w praktyce!

Oficjalnie informujemy iż od tego roku nasz wiodący kierunek- INFORMATYKA został akredytowany przez ASIIN - Akkreditierungsagentur für Studiengänge der Ingenieurwissenschaften, der Informatik, der Naturwissenschaften und der Mathematik.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że nasza praca oraz wprowadzane zmiany i ulepszenia w zakresie programów nauczania zostały docenione w środowisku międzynarodowym. Wyróżnienie to jest przyznawane jedynie uczelniom, które spełniają warunki: innowacyjnego podejścia do edukacji, niezależności politycznej, wysokiej jakości nauczania oraz  integracji nauki i przemysłu
ASIIN to uznawany na całym świecie certyfikat świadczący o jakości nauczania na poziomie Bachelor i Master,  JEDYNY respektowany certyfikat w USA!

Dla naszych studentów to ogromna szansa na wyróżnienie się na rynku pracy, otworzyła się bowiem możliwość uzyskania podwójnego dyplomu- naszej, oraz niemieckiej Uczelni Technische Hochschule Wildau. W czasach kiedy język angielski przestał być językiem „obcym”;) warto zainwestować więcej energii na podkreślenie swojej znajomości języka niemieckiego oraz pochwalić się praktyczną, zdobytą za granicą wiedzą z zakresu informatyki.