Galeria z m@łpą 11 - Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

Dnia 9 stycznia 2008 r. w Wyższej Szkole Informatyki w Łodzi nastąpiła inauguracja już 11 edycji "Galerii z M@łpą".
W ramach Galerii pokazywane są prace studentów WSInf. Na kolejnej edycji prezentowane są prace dyplomowe studentów Wydziału Sztuk Pięknych i Projektowania. Otwarcia dokonała Pani Kanclerz Uczelnii - Aniela Bednarek.

Prace stanowią wybór z trzech głównych dziedzin uprawianych na naszym wydziale: to grafika komputerowa, grafika projektowa i multimedia - mówi Dziekan Wydziału dr. Piotr Krzyżanowski - Każdy z tych trzech obszarów ma swoją specyfikę i pozostaje jednocześnie elementem wspólnoty kreacji graficznej.

Prace można oglądać w kawiarence internetowej Wyśzej Szkoły Informatyki (budynek A) przy ulicy Rzgowskiej 17a.