Galeria z m@łpą 4 - Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

24 lutego 2006 r. o godzinie 17.00 w Wyższej Szkole Informatyki przy ul. Rzgowskiej 17 a, odbędzie się kolejne wydarzenie artystyczne. Będzie to czwarty z cyklu wernisaż w Galerii z M@łpą.
Tym razem wystawa, zatytułowana "Dyplomy 2005/2006" będzie przeglądem prac dyplomowych studentów ostatniego roku Wydziału Grafiki Wyższej Szkoły Informatyki w Łodzi: Doroty Wenne, Marcina Adryjańczyka, Jolanty Keller, Moniki Marciniak, Marty Minasiewicz, Krzysztofa Bieniawskiego oraz Izabeli Staniszewskiej - Macioł. Dla pierwszych dyplomantów Wydziału będzie to niezwykłe wydarzenie: ich prace zostaną poddane pod osąd publiczności. Będzie to dla nich również moment refleksji nad swym dotychczasowym dorobkiem artystycznym, a także nad przyszłością - wyborem dalszej ścieżki zawodowej.